• Bayi Girişi
  • English
  • Türkçe

MENU

Hakkımızda

2006 yılında satış pazarlama ve teknik destek olarak adım attığımız sektörde; yılların birikimiyle daha iyi hizmet verebilmek, başarılarımıza kendi ismimizle imza atabilmek için piyasaya hakim uzman ekibimizle yeni bir çatı altında bir araya geldik. Eskiden bu güne tüm ürünleri bilen, çok çeşitli alanlarda müşteri kitlesine sahip bizler, daha iyilerini yapabilmek, müşteri yelpazemizi genişletmek, sektörün eksiklerini giderebilmek için İstanbul Beşiktaş’taki ofisimizde faaliyet göstermekteyiz.

Yazarkasa, terazi, mağaza ve market otomasyon sistemlerinin satış ve satış sonrası destek hizmetlerini yürütmekteyiz.

Ayrıca Mikro Yazılım çözüm ortaklığı, Ingenico yazarkasa yetkili satış ve servisliğinin yanı sıra Toshiba, Hugin, Olivetti, Ncr, Boer, Digi, Cas,… gibi Dünya’nın önde gelen markalarının çözüm ortaklığını yapmaktayız.

Sunduğu çözümleri ve iş ortaklarına katma değer sağlayan çalışma şekli ile İmza Barkod, sektörün lider firmalarının en çok tercih ettiği ürünlerle sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca çözüm ortağı ve dağıtıcısı olduğu tüm markaların yetkili servis hizmetini de vermektedir.

Müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına farklı çözümler geliştiren İmza Barkod; donanım, yazılım ve teknik servis hizmetini bir arada sunmaktadır. İmza Barkod sağladığı donanım çözümlerini yazılım çözümleri ile bütünleştirerek bünyesindeki uzman yazılım grubu ve ürün yönetimi ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik uygulamalar geliştirmektedir.

Çözümlerini yeni ürün ve servislerle sürekli geliştiren İmza Barkod; yaygın satış kanalları ve uzman çalışanları ile satış öncesi, satış, satış sonrası destek, projelendirme ve teknik servis hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir. İmza Barkod; çeşitli teknik servis paketleri ile arızalara 7gün 24 saat ve yerinde zamanlı müdahaleyi de içeren hizmet seçenekleri ile çalışmalarına benimsediği sorumluluk ilkelerinden ve kaliteden ödün vermeden devam etmektedir.